parallax background

Spor Salonu Ses yalıtımı

Sinema Salonu Ses yalıtımı
Haziran 28, 2019
Studyo Ses yalıtımı
Temmuz 1, 2019
 

Ses yankılanması en yüksek düzeyde yaşanan mekanlardan biri olan Spor Salonlarında yere çarpan ses tavana yönelmesi sonucu ses yankılanması yaşanmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırabilmek ve yankılanmayı azaltmak amacıyla tavan kısmında Akustik Baffle tavan panelleri veya Akustik Yüzer Tavan panelleri kullanılmaktadır. Bu paneller ses emici özelliğine sahiptir yankılanmayı önleyerek ses yalıtımı sağlayan Akustik Tavan Paneller hafif ve kolay bir şekilde montajı yapılabilmektedir.

Spor Salonu Ses yalıtımı nasıl yapılır ?

Spor Salonu Tavan Ses yalıtımı yapılması için akustik tavan panelleri kullanılmaktadır. Bu paneller tavana gelen sesi keserek yankılanmayı önlemektedir, aynı zamanda ortama dekoratif bir görünüm sağlayan akustik tavan panelleri uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

parallax background
parallax background
 

Spor salonu Ses yalıtımı hakkında bilgi

Ses ve gürültülerin dışa çıkmasının önlemek için her Spor salonu ses yalıtımı yapılması gerekmektedir. Ses yankılanması en yüksek düzeyde yaşanan spor salonlarında ses yalıtımı yapıldığında akustik tavan paneller sesi keserek dışarıya yansımasını önleyerek akustik bir ortam sağlar. Spor Salonu Ses yalıtımında kullanılan akustik paneller istediğiniz renkde ve ebatlarda üretilebilmektedir. Şekil olarak üçgen tavan panel, beşgen tavan paneli ve diğer şekillerde üretimi yapılmaktadır. Bu paneller sayesinde Spor salonunda ses yankılanması azalarak dışarıya giden ses tamamen 100% kesilmiş olur ve akustik bir ortam yaratır.

parallax background

Kaliteli Spor Salonu Ses yalıtımı

Spor salonlarında ses titreşimi ve ses yankılanması gibi sorunları önlemek için. Tavan ses yalıtım ve zemin ses yalıtımı yapılması gerekmektedir böylelikle ses yalın bir hale gelerek yankılanma önlenmiş ve dışarıya giden sesler tamamen kesilmektedir. Ses ölcümü ve araştırma yapılarak yapılan Spor Salonu Ses yalıtımı Spor salonunuzu kalitesini arttırarak daha modern bir spor salonuna dönüştürür.

 

Spor Salonu Ses yalıtımı fiyatı

Spor salonuna gidilerek ortam ahengine uyucak bir şekilde proje tasarlanır ve fiyat teklifi yapılmaktadır, fiyatlar ürün metre karesine bağlı olarak belirlenmektedir, bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirisiniz.