parallax background

Akustik Paravan

Akustik Baffle Tavan Paneli
Haziran 21, 2019
Akustik Masa Seperatörü
Haziran 21, 2019
 

Ara bölücü duvar paneli diğer adıyla Akustik Paravan panelleri masaları bölmek ve ayırmak için ofis ve çağırı merkezlerinde kullanılan üründür. Akustik Paravanlar cam yünü levhadan oluşmakta, üzeri kumaş kaplama yapılarak son halini almaktadır. İstediğiniz renkde üretilebilen akustik paravanların üzeri kaliteli özel kumaş kaplama yapılmaktadır, renk kaybı ve bakım gerektimeyen kumaş türüdür.

Ara Bölücü Duvar Paneli & Akustik Paravan Nerelerde Kullanılır ?

Masaların bir birine yakın olması nedeniyle ses karışıklığı ve eko sorunları önlemek amacıyla ara bölücü duvar panelleri kullanılmaktadır. Akustik Paravanlar ses emici özelliğine sahiptir ve sesi yaın hale getirerek aksutik ortam sağlamaktadır. Kullanım alanlarını şöyle sıralayabiliriz: Çağırı Merkezleri, Banka Ofisleri, Tiyatro, Studyo kayıt odaları, Ses kayıt odalarında ve daha bir çok mekanlarda kullanılabilmektedir.

Ara Bölücü Duvar Paneli & Akustik Paravan

Ofis ve çağırı merkezlerinde ses yalıtımında kullanılan Akustik Paravan diğer adıyla Ara bölücü paneller, yüksek ses emici özelliğine sahiptir. Gelen sesi keserek karşı tarafa yansımasını önler ve ayrıca dekorasyon olarak mekanınızı ön plana taşıyacak ürünlerdir. Bu ara bölücü panelleri istediğiniz boyut ve ebatlarda üretimi yapılabilmektedir. Ofis Duvar panel işlemini gören akustik paravanlar oldukça şık ve aynı zamanda mekanda akustik ortam yaratırlar.

parallax background
parallax background
 

Akustik Paravan üretimi nasıl yapılır ?

Akustik Paravan 95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha ile üretilmektedir. Kumaş kaplama işleminde kullanılan kumaş özel olarak üterilmektedir, kaliteli ve dayanıklıdır, bakım gerektirmeyen kumaş türüdür. Akustik paravanlar sadece masaları bölmek için değil ayrıca duvar olarak da kullanılabilmektedir. İstediğiniz zaman istediğiniz yere taşıcabilecek hafif yapısına sahip, kaliteli ara bölücü duvar panelleridir.

parallax background

Ses kesici ara bölücü duvar paneli

Ara bölücü paneller sesi etkili bir şekilde keserek karşıya yansımasını önler ve ses karışıklığı gibi sorunları ortadan tamamen kaldırmaktadır. Akustik Paravan yani ara bölücü paneller sayesinde istediğiniz akustik mekan yaratabilir ve aynı zamanda mekanınıza şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 

Uzun ömürlü Akustik Paravan

Akustik paravan üretiminde özel kumaş kullanılmaktadır renk kaybı yaşamaz ve uzun süre boyunca kalıcı olarak size hizmet edecek paranlardır. Dekorasyon değişikliği yapıldığında istediğiniz yere taşıyabilir, mekan dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde yerleştirerek istediğiniz akustik ortamı yaratabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat konusunda teklif almak istiyorsanız bize ulaşabilirisniz.